• Nasza szkoła

  • Historia

  • Studniówka 2016

  • Wycieczki

  • Dzień Otwarty 2016

Zaloguj / Wyloguj

980030
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
220
350
6005
525459
12103
20706
980030

Your IP: 66.249.70.29
2018-07-21 16:49

Rewelacyjne wyniki maturalne w „Sienkiewiczu”

Bardzo wysokie wyniki egzaminów maturalnych w szydłowieckim „Sienkiewiczu”!!!

      Zdawalność egzaminów maturalnych wyniosła prawie 97%, jest ona znacznie wyższa od średniej krajowej, wojewódzkiej i powiatowej. Świadectwo dojrzałości otrzymało 57 z 59 zdających absolwentów. Dwie osoby ma prawo do poprawienia egzaminu z jednego przedmiotu w sierpniu (matematyka). Wyniki egzaminu maturalnego są bardzo zadowalające,  wielu uczniów uzyskało najwyższy 100% wynik, a duża grupa powyżej 90%. Tak wysokie wyniki to efekt pracy i współpracy uczniów i nauczycieli oraz dobrego zorganizowania procesu dydaktycznego. Uzyskane wyniki dają możliwość naszym absolwentom aplikowania na wymarzone kierunki studiów. Także absolwenci lat ubiegłych poprawili wyniki egzaminów maturalnych.
    Osiągnięte wyniki w tym roku szkolnym pokazują stabilność kształcenia
i przewidywalność osiągnięć dydaktycznych. Widoczna jest korelacja osiąganych wyników nauczania z osiąganymi wynikami egzaminów maturalnych. Dziękuję nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie do dorosłego życia uczniów naszej szkoły. Wyrażam jednocześnie wielką satysfakcję z osiągnięć indywidualnych absolwentów na miarę ich możliwości i ambicji. Wszystkim, którym tegoroczne osiągnięte wyniki nie dają pełnej satysfakcji zapraszam do składania deklaracji we wrześniu.
A teraz dla Was - GRATULACJE - za osiągnięte wyniki. Jestem z Was dumny – dyrektor szkoły Karol Kopycki.


Rekrutacja 2018

Facebook Sienkiewicza

Erasmus +

Współpraca z UMCS

Ile osób goscimy?

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.