Your IP: 100.25.40.11
2024-03-19 12:50

CHEMIA klasa I

Rok szkolny 2016/2017.

Podręcznik w klasie pierwszej w roku szkolnym 2016/2017.
To jest chemia.
Podręcznik do szkół
ponadgimnazjalnych.
Zakres podstawowy
To jest chemia.
Karty pracy ucznia.
Zakres podstawowy
 podr n era 1  karty prac 1

Autorzy: Romuald Hassa, Aleksandra

Mrzigod, Janusz Mrzigod

Wydawnictwo: Nowa Era

Numer ewidencyjny

w wykazie MEN: 438/2012

Autor: Aleksandra Kwiek

Wydawnictwo: Nowa Era

REJESTRACJA W PLATFORMIE

EDUKACYJNEJ (MOODLE)

Zespołu Szkół Ogólnokształcących im Henryka Sienkiewicza  w Szydłowcu

1. Otwieramy w przeglądarce witrynę naszej szkoły: http://www.liceum.webd.pl/  i wybieramy opcję:  Lekcje Kursy Testy.
2. Przeniesieni zostajemy  do strony Platformy Edukacyjnej  MOODLE Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu.
3. Wybieramy opcję "Zacznij teraz od utworzenia nowego konta!" .
4. Pojawia się kreator rejestracji,  w którym podajemy wymagane dane. W formularzu rejestracji w Platformie Edukacyjnej nazwa użytkownika może być dowolna, hasło musi pasować do polityki haseł np. haSlo22+ (tzn. co najmniej 8 znaków w tym, co najmniej jedna cyfra). (UWAGA: login i hasło proszę sobie zapisać w zeszycie, notesie lub kalendarzu.)
5. W tym kroku podajemy swój email, na który po utworzeniu nowego konta zostanie wysłany link aktywacyjny (UWAGA: otrzymanie emaila czasowo może potrwać, możesz zgłosić fakt u nauczyciela informatyki w pracowni K1).
6. Po zalogowaniu się do platformy edukacyjne loginem i hasłem utworzonym podczas rejestracji będziesz mógł zdobywać wiedzę, nie tylko na zajęciach w szkole ale np. w domu. Pozwoli Ci to racjonalnie wykorzystywać swój czas. Nauczyciele przygotują również sprawdziany (Quizy). Sprawdzisz czy masz już taki zasób wiedzy, że nie będziesz się obawiał nieprzyjemnych sytuacji w szkole.