1208865

2020-07-04 20:00

ZAPRASZAMY REKRUTACJA 2020/2021
NADAL TRWA!

W atmosferze spokoju i poszanowania indywidualności, w poczuciu bezpieczeństwa uczniowie w dowolnie wybranej klasie będą mogli rozwijać swoje zdolności i zainteresowania, zdobywać i pogłębiać wiedzę, uzupełniać braki edukacyjne. Zapewniamy dobry i rzetelny poziom nauczania oraz wysoką zdawalność egzaminów maturalnych.

Czytaj więcej: ZAPRASZAMY REKRUTACJA 2020/2021 NADAL TRWA!

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

W dniu dzisiejszym (26.06.2020r) zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Jakże to był inny rok, nietypowy, zaskakujący i trudny dla Nas wszystkich. Z wielką satysfakcją stwierdzam, że w znacznej mierze, zarówno Uczniowie jak i Nauczyciele stanęli na wysokości tego trudnego zadania. Rodzicom, dziękuję z  całego serca za wsparcie, pomoc i zrozumienie.

Gratuluję Uczniom osiągniętych sukcesów:

• Dwóch uczniów jest Kandydatami do stypendium Premiera,
• 28 uczniów otrzymuje stypendium Starosty Szydłowieckiego,
• 39 uczniów otrzymało promocję z wyróżnieniem,
• Blisko 60 uczniów zostało nagrodzonych za wysokie wyniki w nauce, 100% frekwencję, konkursy oraz inne osiągnięcia.

Średnia szkoły wyniosła 4,12.

Wszystko to było możliwe dzięki bardzo dobrej pracy Nauczycieli i dobrej organizacji  nauki. Wszystkim dziękuję za trud i zaangażowanie.
Jeszcze raz Gratuluję sukcesów i życzę udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Karol Kopycki

Kwestionariusz dla Ośmioklasisty --> [POBIERZ]

OGŁOSZENIE
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu informuje, że zgodnie z poleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczne zostają zawieszone do dnia 10 kwietnia 2020 r.

OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu informuje, że zgodnie z poleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej na podstawie Rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w dniach 12-25 marca 2020 r. zajęcia dydaktyczne zostają zawieszone.

W związku z powyższym wszelkie działania z udziałem uczniówsą w tym terminie zawieszone. Zaplanowane działania łącznie z próbnym egzaminem „Matura 2020” będą realizowane w późniejszym terminie.

Sprawy administracyjne będą załatwiane w sekretariacie szkoły na bieżąco.

Czytaj więcej: Ogłoszenie2

OGŁOSZENIE
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu informuje, że zgodnie z poleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej w dniach 12-25 marca 2020 r. zajęcia dydaktyczne zostają zawieszone.

Przypominamy o I Powiatowym Konkursie „Z polszczyzną za pan brat”

Przypominany, że do 3 marca 2020r. opiekunowie mogą zgłaszać uczniów biorących udział w konkursie (każdą szkołę może reprezentować maksymalnie dwoje uczniów, którzy występują jako zespół).
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie uczniów VII i VIII klas wszystkich szkół podstawowych z terenu powiatu szydłowieckiego.

Konkurs odbędzie się dnia 5 marca 2020r. Zaczynamy o godz.10:00 w świetlicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu