Your IP: 178.154.171.51
2020-02-24 16:12

EUROWEEK - Międzygórze 10-14 października 2018r.

Młodzież z klas IIbd i IIac wzięła udział w warsztatach językowych organizowanych przez Fundację Euroweek.

Zajęcia odbywały się w malowniczo położonej miejscowości - Międzygórze, zwanej również Perłą Sudetów. Różnorodne aktywności prowadzone przez wolontariuszy rozwijały u uczniów umiejętności autoprezentacji, pracy w grupie, odnajdywania się na współczesnym rynku pracy oraz liderstwa. Większość zajęć prowadzona była w języku angielskim przez młodych ludzi z Dominikany, Indonezji, Filipin, Mjanmy (Birmy), Wietnamu, Niemiec, Urugwaju i Pakistanu. Uczniowie mieli również okazję poznać rodzime kraje prowadzących dzięki ciekawym prezentacjom i pokazom. Małą odskocznią od zajęć była wycieczka do Bystrzycy Kłodzkiej i Kłodzka, podczas której uczestnicy mogli zwiedzić m. in. Bramę Wodną, Muzeum Zapałek I Twierdzę Kłodzką.
Komentarze uczniów; "Warto było wziąć udział, świetne doświadczenie i poprawienie kontaktów międzyludzkich," "za rok też jedziemy jak nic XD", "zdecydowanie warto wziąć udział! dzięki Euroweek przełamałam barierę językową oraz otworzyłam się na innych ludzi :)", "Warto jechać, ponieważ można tam nabyć dużo umiejętności: pewność siebie , umiejętność liderską , występowanie przed publicznością i wiele innych", "Euroweek był świetny, zajęcia były bardzo angażujące i wymagały kreatywnego myślenia, można było poznać wiele ciekawych rzeczy o kulturze innych państw oraz ćwiczyć swój angielski".

Zdjęcia można obejrzeć w Galerii Zdjęć lub --> [TUTAJ]

Rekrutacja 2019