• Nasza szkoła

  • Historia

  • Studniówka 2019

  • Wycieczki

  • Dzień Otwarty 2016

Zaloguj / Wyloguj

1491812
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
709
1085
1794
1038370
24015
32736
1491812

Your IP: 178.154.171.51
2020-02-24 16:12

EUROWEEK - Międzygórze 10-14 października 2018r.

Młodzież z klas IIbd i IIac wzięła udział w warsztatach językowych organizowanych przez Fundację Euroweek.

Zajęcia odbywały się w malowniczo położonej miejscowości - Międzygórze, zwanej również Perłą Sudetów. Różnorodne aktywności prowadzone przez wolontariuszy rozwijały u uczniów umiejętności autoprezentacji, pracy w grupie, odnajdywania się na współczesnym rynku pracy oraz liderstwa. Większość zajęć prowadzona była w języku angielskim przez młodych ludzi z Dominikany, Indonezji, Filipin, Mjanmy (Birmy), Wietnamu, Niemiec, Urugwaju i Pakistanu. Uczniowie mieli również okazję poznać rodzime kraje prowadzących dzięki ciekawym prezentacjom i pokazom. Małą odskocznią od zajęć była wycieczka do Bystrzycy Kłodzkiej i Kłodzka, podczas której uczestnicy mogli zwiedzić m. in. Bramę Wodną, Muzeum Zapałek I Twierdzę Kłodzką.
Komentarze uczniów; "Warto było wziąć udział, świetne doświadczenie i poprawienie kontaktów międzyludzkich," "za rok też jedziemy jak nic XD", "zdecydowanie warto wziąć udział! dzięki Euroweek przełamałam barierę językową oraz otworzyłam się na innych ludzi :)", "Warto jechać, ponieważ można tam nabyć dużo umiejętności: pewność siebie , umiejętność liderską , występowanie przed publicznością i wiele innych", "Euroweek był świetny, zajęcia były bardzo angażujące i wymagały kreatywnego myślenia, można było poznać wiele ciekawych rzeczy o kulturze innych państw oraz ćwiczyć swój angielski".

Zdjęcia można obejrzeć w Galerii Zdjęć lub --> [TUTAJ]


 

Rekrutacja 2019

Facebook Sienkiewicza

Erasmus +

Współpraca z UMCS

Ile osób goscimy?

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.