• Nasza szkoła

  • Historia

  • Studniówka 2019

  • Wycieczki

  • Dzień Otwarty 2016

Zaloguj / Wyloguj

1131238
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
780
924
4699
674507
17601
25561
1131238

Your IP: 83.2.231.34
2019-02-21 13:26

Ślubowanie klas pierwszych

 

    Dnia 28.09.2018r. w Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

 

W tym uroczystym dniu wyróżnieni pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji,  Grona Pedagogicznego oraz wszystkich uczniów klas pierwszych ślubowali: "Dbać o honor i tradycje szkoły oraz godnie reprezentować jej imię; rzetelną nauką i pracą pogłębiać swoją wiedzę; wyrabiać w sobie siłę woli, prawość charakteru, koleżeństwo i chęć niesienia pomocy innym; szanować poglądy innych, a w szczególności naszych koleżanek i kolegów; być wiernym ideałom wskazanym przez wychowawców i nauczycieli; dbać o piękno mowy ojczystej... Ślubujemy!! Te słowa w imieniu wszystkich pierwszoklasistów wypowiedzieli: Aleksandra Bauman i Patrycja Prus z klasy 1a, Joanna Dworak i Szymon Tuszyński z klasy 1b, Michał Florczyk i Małgorzata Marszałek z klasy 1d.

Po zakończeniu części oficjalnej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami zwiedzili Muzeum.

Następnie wzięli udział w ognisku integracyjnym.

Wszystkich uczniów jeszcze raz serdecznie witamy w naszym gronie i życzymy, aby przez trzy lata spędzone w tej szkole rozwinęli swoje zainteresowania, zawarli trwałe przyjaźnie oraz zdobyli wiedzę i umiejętności, które pozwolą zrealizować zamierzone cele życiowe.


Organizatorzy:
Agnieszka Kamińska
oraz wychowawcy klas 1:
Anna Bąk
Zdzisław Bąk
Agnieszka Nowakowska

Zdjęcia z tego dnia można obejrzeć w Galerii Zdjęć lub [TUTAJ]


 

Rekrutacja 2018

Facebook Sienkiewicza

Erasmus +

Współpraca z UMCS

Ile osób goscimy?

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.