19578

Your IP: 157.55.13.65
2018-10-21 04:06

Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 28.09.2018r. w Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

W tym uroczystym dniu wyróżnieni pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji,  Grona Pedagogicznego oraz wszystkich uczniów klas pierwszych ślubowali: "Dbać o honor i tradycje szkoły oraz godnie reprezentować jej imię; rzetelną nauką i pracą pogłębiać swoją wiedzę; wyrabiać w sobie siłę woli, prawość charakteru, koleżeństwo i chęć niesienia pomocy innym; szanować poglądy innych, a w szczególności naszych koleżanek i kolegów; być wiernym ideałom wskazanym przez wychowawców i nauczycieli; dbać o piękno mowy ojczystej... Ślubujemy!! Te słowa w imieniu wszystkich pierwszoklasistów wypowiedzieli: Aleksandra Bauman i Patrycja Prus z klasy 1a, Joanna Dworak i Szymon Tuszyński z klasy 1b, Michał Florczyk i Małgorzata Marszałek z klasy 1d.

Po zakończeniu części oficjalnej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami zwiedzili Muzeum.

Następnie wzięli udział w ognisku integracyjnym.

Wszystkich uczniów jeszcze raz serdecznie witamy w naszym gronie i życzymy, aby przez trzy lata spędzone w tej szkole rozwinęli swoje zainteresowania, zawarli trwałe przyjaźnie oraz zdobyli wiedzę i umiejętności, które pozwolą zrealizować zamierzone cele życiowe.

Organizatorzy:
Agnieszka Kamińska