• Nasza szkoła

  • Historia

  • Studniówka 2016

  • Wycieczki

  • Dzień Otwarty 2016

Zaloguj / Wyloguj

1104820
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
401
794
4868
648330
16744
23168
1104820

Your IP: 40.77.167.115
2019-01-19 20:16

XII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szydłowiec 2018

Dnia 8 czerwca 2018 roku przy obiektach sportowych Naszego liceum odbyły się XII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szydłowiec 2018.

Do walki o złoto, srebro i brąz stanęli: PSP nr 1 w Szydłowcu, PSP nr 2 w Szydłowcu, PG w Mirowie, ZSO w Szydłowcu, KOP w Szydłowcu oraz CKZiU w Szydłowcu. Otwarcie Igrzysk nastąpiło o godzinie 09:00; kilka słów do młodych sportowców skierował m.in. dyrektor ZSO Karol Kopycki. Jak na Igrzyska przystało, miało miejsce także uroczyste zapalenie znicza olimpijskiego przez ucznia klasy 1AC – Jana Kustrę oraz odsłuchanie hymnu Igrzysk Olimpijskich. Z Naszego liceum udział wzięły klasy pierwsze: 1AC i 1BD. Byli to: Jakub Łęcki, Jakub Krak, Jan Kustra, Krystian Domagała, Klaudia Smorongiewicz, Zuzanna Smorongiewicz, Martyna Lipa, Aleksandra Kotwica, Julia Nowek (1AC), Dawid Szcześniak, Piotr Sobieraj, Michał Kaczor, Mateusz Mazur, Paweł Krupa, Aleksandra Stopa, Aneta Bilska (1BD). Za obsługę techniczną opowiadał Adam Dwojak (1BD), a uwiecznieniem wydarzeń zajęła się Olga Korba (1AC). Grupą Naszych sportowców opiekowała się pani prof. Małgorzata Przybycień. Konkurencje w których uczniowie występowali były następujące: piłka nożna chłopców, siatkówka plażowa dziewcząt, żonglowanie piłką nożną, rzuty osobiste, pchnięcie kulą, wyścig w workach i przeciąganie liny chłopców. Wyniki naszej szkoły przedstawiają się następująco: piłka nożna – III miejsce(Michał Kaczor, Dawid Szcześniak, Jakub Łęcki, Jakub Krak, Mateusz Mazur, Piotr Sobieraj, Paweł Krupa), siatkówka plażowa – II miejsce (Klaudia Smorongiewicz, Zuzanna Smorongiewicz), żonglowanie piłką nożną – II miejsce w kategorii chłopców(Jakub Łęcki) i I miejsce w kategorii dziewcząt (Klaudia Smorongiewicz), rzuty osobiste – II miejsce (Jakub Krak) i I miejsce (Jan Kustra), pchnięcie kulą – II miejsce (Martyna Lipa), wyścig w workach (dziewczęta) – II miejsce (Aleksandra Kotwica) i I miejsce (Julia Nowek); chłopcy – I miejsce (Krystian Domagała), przeciąganie liny chłopców – III miejsce (Mateusz Mazur, Dawid Szcześniak, Michał Kaczor, Jan Kustra, Paweł Krupa). Gratulujemy Wam wszystkim i życzymy udanych i spokojnych wakacji.

Zdjęcia można obejrzeć w Galerii Zdjęc lub [TUTAJ]


Rekrutacja 2018

Facebook Sienkiewicza

Erasmus +

Współpraca z UMCS

Ile osób goscimy?

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.