Your IP: 54.196.5.6

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących
im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu,
informuje wszystkich gimnazjalistów, że
do dnia 31.08.2018 r. trwa nabór uzupełniający do naszego liceum.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

PRIMA SIENKIEWICZ

Tegoroczna edycja balu uczniowskiego Prima Sienkiewicz cieszyła się ogromnym powodzeniem.

Zabawa zrealizowana została według pomysłu uczniów. Bawiliśmy się  w rytmach muzyki z lat 50, 60, 70, 80, 90 i współczesnych, a zadbał o to dj. Roteiro. W znakomity nastrój wprowadzili nas prowadzący: Anita Sobieraj, Dominika Czajkowska i Albert Siuda, proponując udział w konkursach i zapraszając do Cafe Sienkiewicz.
Słodki poczęstunek + taneczna adrenalina = udana zabawa. To równanie stanowiło zadanie do zrealizowania wyznaczone przez dyrektora szkoły pana Karola Kopyckiego, który uroczyście otworzył bal. Fantastyczne humory, promieniujące uśmiechy towarzyszyły nam do końca zabawy, szczególnie, że czas urozmaicały nam przygotowane konkursy. Pierwszy – na najciekawszy strój, inspirowany stylistyką wybranej dekady, drugi – quiz muzyczny. Oba wygrała Olga Korba, która stała się gwiazdą wieczoru ze względu na swój strój, a także na wiedzę z zakresu muzyki popularnej. Szczególne podziękowania ślemy dla dziewcząt z klasy 1AC, które zorganizowały pod opieką swego wychowawcy pana Ireneusza Kosno kawiarniany poczęstunek.
Było miło i pysznie. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Zdjęcia z tego balu w Galerii Zdjęć lub [TUTAJ].

Rekrutacja 2018