• Nasza szkoła

  • Historia

  • Studniówka 2016

  • Wycieczki

  • Dzień Otwarty 2016

Zaloguj / Wyloguj

1034766
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
214
516
214
584382
14379
19578
1034766

Your IP: 54.156.39.245
2018-10-21 04:22

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej w "Sienkiewiczu"

13 października 2017r. w ZSO im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W trakcie uroczystości starosta powiatu szydłowieckiego, Włodzimierz Górlicki, oraz dyrektorowie szydłowieckich placówek oświatowych wręczyli nagrody wyróżniającym się nauczycielom.
    Następnie uczniowie klas 2a, 2b i 3d: Ernest Bąk, Joanna Grzyb, Sylwia Kosno, Milena Marlica (2a), Natalia Brzykowska (2b), Daniel Głuch, Dominik Lis, Artur Łyczewski, Michał Mróz, Albert Siuda oraz Wojciech Tomczyk 3(d) w przepiękny, wzruszający sposób podziękowali nauczycielom za ich trud wkładany w proces kształcenia i wychowania kolejnych pokoleń młodzieży. Zabrali pedagogów w sentymentalną - tkaną słowem i poezją - podróż wypełnioną wspomnieniami i uczuciami wdzięczności, życzliwości i przyjaźni dla ludzi, którzy byli i są dla nich ważni, którzy przekazują wiedzę teoretyczną, ale i uczą jak żyć. Symbolicznym znakiem tej wdzięczności i szacunku stały się kwiaty, jakimi zostali obdarowani wszyscy obecni na spotkaniu nauczyciele i osoby zarządzające szydłowiecką oświatą oraz pracujące w jej strukturach.
    Opiekę merytoryczną, artystyczną i techniczną nad przedsięwzięciem sprawowali: Monika Głuch, Marta Łabęcka, Katarzyna Szeloch-Sułecka, Jerzy Wiernicki, Anna Iwaniuk, Agnieszka Karpeta, Karolina Maj.

 

Zdjęcia można obejrzeć w Galerii Zdjęć lub [TUTAJ]


 

Rekrutacja 2018

Facebook Sienkiewicza

Erasmus +

Współpraca z UMCS

Ile osób goscimy?

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.