• Nasza szkoła

  • Historia

  • Studniówka 2016

  • Wycieczki

  • Dzień Otwarty 2016

Zaloguj / Wyloguj

1050622
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
776
556
1332
599063
8417
21810
1050622

Your IP: 54.198.54.179
2018-11-12 23:57

Klasa 1b z Sienkiewicza po raz kolejny odwiedziła radomski Szpital na Józefowie
   W dniu 24.03 br. my-uczniowie klasy I o profilu przyrodniczo - medycznym szydłowieckiego Sienkiewicza - po raz kolejny mieliśmy okazję odwiedzić  Mazowiecki Szpital Specjalistyczny na Józefowie.

   Tym razem mogliśmy przyjrzeć się pracy personelu szpitala na oddziałach: Neurologii, Radiologii oraz Fizjoterapii. Dzięki temu coraz lepiej poznajemy zasady funkcjonowania placówek medycznych. Z każdą kolejną wyzytą zyskujemy następne doświadczenia, dowiadujemy się coraz to ciekawszych rzeczy. Wyjazdy do radomskiego szpitala są dla nas nową, niezwykle istotną formą nauki, pozwalającą poznać realia pracy w zawodzie, który większość z nas chciałoby w przyszłości wykonywać. Za każdym razem odwiedzamy trzy różne oddziały, przez co mamy okazję rozważyć, która medyczna specjalizacja najbardziej nas interesuje.
   Inicjatywa wyjazdów młodzieży do radomskiego szpitala narodziła się za sprawą pani prof. M.Jarosz. Dzięki dobrej koordynacji  Pani Moniki Tokarskiej-Winiarskiej wizyty przebiegają bardzo sprawnie. W tym roku szkolnym przed nami jeszcze jeden wyjazd, ale nie oznacza to końca współpracy z Mazowieckim Szpitalem Specjalistycznym w Radomiu, ponieważ będzie ona kontynuowana również w latach następnych.


Rekrutacja 2018

Facebook Sienkiewicza

Erasmus +

Współpraca z UMCS

Ile osób goscimy?

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.