• Nasza szkoła

  • Historia

  • Studniówka 2019

  • Wycieczki

  • Dzień Otwarty 2016

erasmus 1

Zaloguj / Wyloguj

1929889
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
480
802
5854
1471037
27284
25771
1929889

Your IP: 3.238.186.43
2021-02-27 13:36

Listy osób przyjętych do "SIENKIEWICZA"

Lista osób przyjętych do klasy:

1A – HUMANISTYCZNEJ

 

1 Czarnota    Małgorzata
2 Janik    Mateusz
3 Jezierska    Kinga Oliwia
4 Kloczkowska    Kornelia
5 Kraska     Katarzyna
6 Lewocha    Maja Zuzanna
7 Nowak    Aleksandra Zuzanna
8 Olbromska    Ewelina
9 Petrykowska    Małgorzata
10   Adamczyk    Julia
11 Cendrowski    Saymon Maksymilian
12 Gawin    Amelia
13 Gruszczyńska    Patrycja
14 Krakowiak    Julia
15 Michalska    Karolina
16 Warso    Karol Nikodem
17 Wesołowska     Ina
18 Zawisza     Karolina
19 Ziomek    Paulina

Osoby umieszczone na liście od numeru 10 do 19 proszone są o uzupełnienie dokumentacji.
W razie pytań lub uwag prosimy o kontakt w Sekretariacie Szkoły lub pod telefonem 617 00 06


 Lista osób przyjętych do klasy :
1B – BIOLOGICZNO-CHEMICZNEJ

 

1  Bracha    Alicja
2  Budniak     Dominik
3  Chwalińska    Patrycja
4  Herka    Emilia Maria
5  Kobierski    Dawid Krystian
6  Korba    Jakub Karol
7  Maciejczak    Małgorzata
8  Podsiadła    Zuzanna Julia
9  Sala    Hanna Magdalena
10    
 Sowiński    Piotr Józef
11  Staniszewska     Zuzanna
12  Stefańska     Oliwia
13  Duda    Anna Agnieszka
14  Czerwiak    Patryk
15  Janowska    Kinga Natalia
16  Kisiel    Julia
17  Majewska    Magdalena Iwona
18  Makowski     Dominik
19  Płaza    Diana Daria
20  Sala    Martyna Patrycja
21  Sierawski     Brajan
22  Włodarska     Natalia

Osoby umieszczone na liście od numeru 13 do 22 proszone są o uzupełnienie dokumentacji.
W razie pytań lub uwag prosimy o kontakt w Sekretariacie Szkoły lub pod telefonem 617 00 06 


 Lista osób przyjętych do klasy :
1C - TURYSTYCZNEJ

1  Barszcz    Jakub Ryszard
2  Białek     Anna
3  Bębenek    Amelia
4  Bodo     Maria Wiktoria
5  Chruściel    Natalia Maria
6  Czubak     Jakub Mateusz
7  Głowacka    Natalia
8  Jamroży     Amelia
9  Janas    Łukasz Dominik
10      
 Jeziorska    Kinga Maja
11  Książek     Kacper Michał
12  Madej     Weronika
13  Mączyńska    Maria Małgorzata
14  Musioł     Patrycja
15  Olszewska     Adela
16  Przybycień    Amelia
17  Sroka    Zuzanna
18  Winiarski    Jakub
19  Woźniak    Anna
20  Zientalak    Maciej
21  Zimnicka    Karolina
22  Dygas     Kornelia
23  Gołosz     Kornelia
24  Woźniak    Zuzanna Zofia
25  Seweryn    Sandra
26  Koselska    Laura
27  Koselska     Martyna

Osoby umieszczone na liście od numeru 22 do 27 proszone są o uzupełnienie dokumentacji.
W razie pytań lub uwag prosimy o kontakt w Sekretariacie Szkoły lub pod telefonem 617 00 06


 Lista osób przyjętych do klasy :
1D – MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNEJ

1  Bąk    Marcel Kacper
2  Bednarczyk    Filip
3  Florczyk     Maciej Mikołaj
4  Kaczor    Marcin
5  Kaczor    Paweł
 6  Karpeta    Szymon Sebastian
 7  Głuch    Kajetan
 8  Głuch     Jakub
 9  Garbacz    Alicja
10    
 Łabęcka     Amanda
11  Bartosz    Musiałek
12  Orlicki    Kacper Rafał
13  Parszewski    Paweł
14  Sikora    Piotr Filip
15  Tarka    Michał Jakub
16  Walkiewicz    Adam
17  Bugała    Oskar 
18  Cieloch    Michał Jan
19  Głuch    Jakub Maciej
20  Górecki    Stanisław
21  Kiljanek     Aleksandra
22  Kryński    Oskar Karol
23  Łukomski    Mateusz
24  Maliszewski    Sebastian
25  Kowalik     Patryk

 Osoby umieszczone na liście od numeru 17 do 25 proszone są o uzupełnienie dokumentacji.
W razie pytań lub uwag prosimy o kontakt w Sekretariacie Szkoły lub pod telefonem 617 00 06


 

 

Facebook Sienkiewicza

Erasmus +

Współpraca z UMCS

Ile osób goscimy?

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.