• Nasza szkoła

  • Historia

  • Studniówka 2019

  • Wycieczki

  • Dzień Otwarty 2016

erasmus 1

Zaloguj / Wyloguj

2590744
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
578
881
578
2136484
31262
28206
2590744

Your IP: 3.214.216.26
2023-01-29 20:29

Akcja Caritasu -  “Święta godne, a nie głodne”

Aktywność Szkolnego Koło Caritas, które przed pandemią działało bardzo prężnie, zahamowana została przez obostrzenia związane z koronawirusem, a wolontariat ograniczał się jedynie do działań  na terenie placówki.

W miniony weekend nasi niezwykli Wolontariusze zapoczątkowali działalność charytatywną poza szkołą i pod hasłem “Święta godne, a nie głodne” wspólnie z mieszkańcami Szydłowca i okolic wzięliśmy udział w 26. edycji świątecznej zbiórki żywności.
Miło na poinformować, że zebrano 321 kg żywności w 8 sklepach, które przyjęły naszych Wolontariuszy.
 Składamy serdeczne podziękowania sklepom:  Lewiatan, Biedronka, Groszek, Delikatesy Centrum na ul. Staszica, ul. Kościuszki i ul. Sowińskiego, Dino na ul. Jastrzębskiej i Netto. Szczególne podziękowania kierujemy do sklepu Delikatesy Centrum - Szydłowiec ul.  Sowińskiego za ciepłe przyjęcie naszych Wolontariuszy i  dbanie o ich potrzeby podczas zbiórki.
Podziękowania kierujemy do naszych dzielnych Wolontariuszy za zaangażowanie, poświęcony czas i wysiłek, wszystkim Darczyńcom dziękujemy za okazane wsparcie.
Zebrane produkty trafią do świątecznych paczek dla najbardziej potrzebujących.
Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas


 

 

Facebook Sienkiewicza

Erasmus +

Współpraca z UMCS

Ile osób goscimy?

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.