• Nasza szkoła

  • Historia

  • Studniówka 2019

  • Wycieczki

  • Dzień Otwarty 2016

erasmus 1

Zaloguj / Wyloguj

2465558
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
848
1297
10586
2005191
11098
19224
2465558

Your IP: 3.235.65.220
2022-10-06 22:00

Ogromny sukces naszego ucznia w konkursie historycznym!!!
    

Dawid Lipiec, uczeń klasy III ACg został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Krąg”  XX edycji, zajmując I miejsce w kraju.

Uczeń otrzymał maksymalną liczbę punktów do zdobycia (100%), co jest wynikiem systematycznej i rzetelnej pracy Dawida, jego zainteresowania historią oraz przygotowań pod kierunkiem nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie - mgr Agnieszki Karpety.
Dzięki sukcesowi ucznia, a także wynikowi Emilii Kamienik, uczennicy klasy IIIAp, która zdobyła wyróżnienie w konkursie, nasza szkoła otrzymała pierwsze miejsce w kategorii ,,Żak” przeznaczonej dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Warto nadmienić, że w tym roku do konkursu zgłosiło się 17 uczniów, którzy osiągnęli wyniki na zadowalającym poziomie.   
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Krąg” prowadzony jest przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przez Stowarzyszanie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej ,,Pokolenie”. Tegoroczna edycja konkursu sprawdzała wiedzę uczniów z najważniejszych wydarzeń z historii Polski.
Dawidowi gratulujemy osiągniętego sukcesu, życząc mu kolejnych, równie wielkich oraz zachęcamy uczniów do zaangażowania w konkursy historyczne.


 

 

Facebook Sienkiewicza

Erasmus +

Współpraca z UMCS

Ile osób goscimy?

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.