Your IP: 66.249.66.63
2018-09-24 21:54

SYPNIJ  KARMĄ – PODSUMOWANIE AKCJI

"Nie jest ważne, ile masz. Ważne jest, czy dzielisz się tym z innymi."

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że nie są obojętni na los bezdomnych zwierząt. Z ogromnym zaangażowaniem i empatią w ciągu całego roku szkolnego  zbierali karmę i różne akcesoria dla psów przebywających w szydłowieckim punkcie przetrzymań. Przekazaliśmy ponad 200 kg karmy, wiele poduszek, koców, kilka legowisk oraz zabawek. Kilkoro uczniów to wolontariusze, którzy angażują się w bieżące prace schroniska np. wyprowadzają psy na spacery oraz propagują takie działania wśród swoich kolegów.

Takie akcje to świetna okazja, aby zachęcić wszystkich do zaopiekowania się bezpańskim psem lub kotem. W schroniskach tysiące zwierząt czekają na dobrego, odpowiedzialnego człowieka, który da im serce i dom.

NIE KUPUJ! ADOPTUJ! - to ogólnopolska kampania społeczna, która zachęca do przygarniania zwierząt schroniskowych. Przecież przyjaciół się nie kupuje. Zdobywa się ich tym, co mamy w sercu, nie w portfelu.
Każdego, kto chciałby mieć przy sobie kochającą istotę, zachęcamy do adopcji. Nie rozczarujecie się, a w niebie przybędzie Wam jeszcze jedna wygodna poduszka... :-))
Czasem wystarczy polubić facebookowy profil oraz udostępnić zdjęcia z linkami. Każdy "klik" zwiększa szansę zwierzaka na nowy dom! To takie proste...
Psiaki Wam dziękują

Koordynatorki akcji: