• Nasza szkoła

  • Historia

  • Studniówka 2019

  • Wycieczki

  • Dzień Otwarty 2016

Zaloguj / Wyloguj

1181648
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
328
600
328
730136
16512
26985
1181648

Your IP: 87.101.35.78
2019-04-21 18:37

 

Podania do LO 2019
Przyjmujemy podania do szkoły
od 13 maja 2019 (poniedziałek) do 24 czerwca 2019r 
do pobrania w sekretariacie

SYPNIJ  KARMĄ – PODSUMOWANIE AKCJI

"Nie jest ważne, ile masz. Ważne jest, czy dzielisz się tym z innymi."

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że nie są obojętni na los bezdomnych zwierząt. Z ogromnym zaangażowaniem i empatią w ciągu całego roku szkolnego  zbierali karmę i różne akcesoria dla psów przebywających w szydłowieckim punkcie przetrzymań. Przekazaliśmy ponad 200 kg karmy, wiele poduszek, koców, kilka legowisk oraz zabawek. Kilkoro uczniów to wolontariusze, którzy angażują się w bieżące prace schroniska np. wyprowadzają psy na spacery oraz propagują takie działania wśród swoich kolegów.


  Takie akcje to świetna okazja, aby zachęcić wszystkich do zaopiekowania się bezpańskim psem lub kotem. W schroniskach tysiące zwierząt czekają na dobrego, odpowiedzialnego człowieka, który da im serce i dom.

          NIE KUPUJ! ADOPTUJ! - to ogólnopolska kampania społeczna, która zachęca do przygarniania zwierząt schroniskowych. Przecież przyjaciół się nie kupuje. Zdobywa się ich tym, co mamy w sercu, nie w portfelu.
Każdego, kto chciałby mieć przy sobie kochającą istotę, zachęcamy do adopcji. Nie rozczarujecie się, a w niebie przybędzie Wam jeszcze jedna wygodna poduszka... :-))
Czasem wystarczy polubić facebookowy profil oraz udostępnić zdjęcia z linkami. Każdy "klik" zwiększa szansę zwierzaka na nowy dom! To takie proste...
Psiaki Wam dziękują


Koordynatorki akcji:
Oliwia Grzęda ucz. klasy IIIa
Małgorzata Dygas nauczycielka biologii
                                                                                        

Rekrutacja 2019

Facebook Sienkiewicza

Erasmus +

Współpraca z UMCS

Ile osób goscimy?

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.