Wybory do Samorządu Uczniowskiego

2011/2012

Dnia 29 września 2011r. uczniowie „Sienkiewicza” wybrali nowy zarząd  Samorządu Uczniowskiego.  W tym roku o członkostwo w SU walczyło czternastu kandydatów z klas I i II, spośród których 305 uczniów LO wybrało drogą tajnego głosowania  nowy zarząd w składzie:

·        Przewodnicząca SU: Karolina Kuźdub  kl. II c

·        Z-ca przewodniczącej SU: Justyna Gołąbek kl. II d

·        Sekretarz SU:                Monika Śliwa kl. II b

·        Skarbnik SU:                  Wiktoria Jaromin kl. I c

·        Pozostali członkowie SU:  Adam Frąk  kl. II a

Armand Starczewski  kl. II d

Tegoroczni przedstawiciele SU przydzieleni zostali również do poszczególnych Sekcji:

- Kulturalno-artystycznej -  Wiktoria Jaromin, Adam Frąk, Armand Starczewski.

Sekcja ta zajmuje się organizowaniem i prowadzeniem wybranych uroczystości szkolnych, programów artystycznych oraz akcji charytatywnych.

- Organizacyjno-informacyjnej Karolina Kuźdub, Monika Śliwa, Wiktoria Jaromin;

Sekcja odpowiedzialna za informowanie o przedsięwzięciach SU, dbanie o estetyczny wygląd szkoły, rozwieszanie plakatów i gazetek okolicznościowych.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

mgr Agnieszka Nowakowska

mgr Anita Herka - Ubysz